Bruxx New Belgian

Restoranist

Köök: prantuse / euroopa / belgia

Bruxx - New Belgian on atmosfääriline ja väga hubane restoran Rotermanni kvartalis. Restoranis on võimalik saada maitseelamusi, mis peegeldavad Belgiat kõige otsesemas mõttes. Nüüdisaegne belgia köök on kombinatsioon traditsioonilistest roogadest ja uutest hoiakutest.

Nagu paljud Belgia kohvikud ulatuvad üle mitme korruse, nii on ka meie Rotermannis asuvas restoranis kaks hubase olemisega korrust, kus nautida parimaid roogasid ja jooke. Bruxx on meeldiv koosolemise paik nii pere, sõprade kui ka äripartneritega.

Peakokk

Luka Khinkiladze

Teel Bruxxi põhieesmärgi poole otsime tõelisi loojaid ja talente, kellega koos arendada pidevalt meeskonna professionaalsust ja saada veel rohkemate külaliste lemmikrestoraniks. Niisiis asus meie restoranigrupi etteotsa noor, kuid seejuures siiski kogemustega kokk Luka Khinkiladze. Ta on kokana töötanud juba noorest põlvest saati ning ta suhtub kokakunsti ja kaasaegsetesse kulinaarsetesse tehnikatesse äärmiselt kirglikult. Hiljem täiendas ta end maailma parimates Michelini giidis ära märgitud restoranides, kureeris mitmeid restorane Inglismaal, Gruusias, Itaalias ning oli 2020. aastal mainekal Bocuse d'Ori kokanduse maailmameistrivõistlustel Gruusia koondise liige. Nüüd juhib Luka restorani Bruxx ja panustab meie projekti igapäevaselt oma kulinaarseid ametioskusi ja gastronoomilisi ideid.

Toidukultuuri toetab
Tallinn logo