Reeglid

Kuidas saan Tallinna Restoranide Nädala (TRN) pakkumist kasutada?

Et osaleda Tallinna Restoranide Nädalal, peate broneerima kohad teie valitud restorani(desse) Tallinna Restoranide Nädalaonline reserveerimise ja piletimüügi süsteemi kaudu ning samas ka maksma nende eest. Tallinna Restoranide Nädala reserveerimise ja piletimüügi süsteem loob reserveeringut kinnitava vautšeri ainukordse ID koodiga, mis saadetakse teile e-posti teel kinnitamaks teie broneeringut Tallinna Restoranide Nädala raames. Selles vautšeris on kirjas teie broneeringu kuupäev, kellaaeg, restoran(id) ja külastajate arv. Restorani tulles te peate näitama teie reserveeringut kinnitava vautšeri ID koodi restorani töötajale. Ilma Tallinna Restoranide Nädala kehtivat reserveeringut kinnitava vautšeri ID koodita ei ole teil ja teie külalistel kahjuks õigust Tallinna Restoranide Nädala pakkumist kasutada.

Restoranist otse pakkumist osta ei saa, pakkumine kehtib ainult vähemalt üks päev ette broneerides.

Restoranikohtade broneerimine osalemaks Tallinna Restoranide Nädalal on lihtne, kiire ja turvaline. Broneerida tuleb Tallinna Restoranide Nädalaonline reserveerimise ja piletimüügi süsteemi kaudu aadressil www.tallinnrestaurantweek.ee, kus te leiate kõik pakkumisest osa võtvad restoranid ja nende menüüd, aga ka broneerimiseks saadaval olevad ajad lõuna- või õhtusöögiks. Süsteem võimaldab teil mugavalt tellida kohad ja maksta nende eest krediitkaardiga või pangalingi kaudu.

Kas ma pean tegema reserveeringu Tallinna Restoranide Nädalaonlinereserveerimise ja piletimüügi süsteemi kaudu?

Jah, peate. Tallinna Restoranide Nädalal ei saa broneerida kohti otse restoranis ega teha seda telefoni, e-posti või muul teel Tallinna Restoranide Nädala korraldajate kaudu. Broneerida tuleb siit: www.tallinnrestaurantweek.ee.

Kas ma saan broneerida kohti ka otse restoranis?

Kui soovite kasutada Tallinna Restoranide Nädala pakkumist, siis te seda teha ei saa. Loomulikult võite broneerida kohad otse osalevas restoranis, kuid sel juhul on see tavapärane broneering, mille puhul Tallinna Restoranide Nädala eripakkumine ei kehti.

Kuidas restoran teab, et ma osalen Tallinna Restoranide Nädalal?

Kõik Tallinna Restoranide Nädalal osalejad saavad Tallinna Restoranide Nädala reserveerimise ja piletimüügi süsteemilt e-posti teel kehtivat reserveeringut kinnitava vautšeri ainukordse ID koodiga. Palun öelge see kood restorani sisenemisel restorani töötajaile, neid on teavitatud teie saabumisest ja nad leiavad teie reserveeringut kinnitava vautšeri ID koodi Tallinna Restoranide Nädala külastajate nimekirjast.

Kui pikalt tuleb kohad ette broneerida?

Peaksite kohad Tallinna Restoranide Nädala reserveerimise ja piletimüügi süsteemi kaudu broneerima hiljemalt päev enne seda, kui soovite restorani külastada. Samaks päevaks broneerida ei saa. Kuna kohtade arv on piiratud ja need võivad olla kiiresti läbi müüdud, siis soovitame broneerida kohad nii vara kui võimalik.

Kas Tallinna Restoranide Nädala raames tehtava broneeringu puhul on kehtestatud mingid piirangud laudkonna suuruse kohta?

Jah, on küll. Te saate broneerida laua vaid kahe kuni kuue külastaja jaoks. Kahjuks ei saa Tallinna Restoranide Nädala pakkumist kasutada enam kui kuuele külastajale mõeldud broneeringute puhul. Kehtestasime selle reegli, et Tallinna Restoranide Nädalal saaks osaleda võimalikult palju inimesi. Kui soovite einestada koos enam kui kuue külastajaga, ei saa te kasutada Tallinna Restoranide Nädala pakkumist ja me soovitame teha tavapärane broneering teie valitud restoranis. Lisaks sellele ei saa me rahuldada soovi, et ühes lauas istuksid mitme broneerimise vautšeriga külastajad. Restoranid jaotavad istekohad laudades eelnevalt vastavalt broneeringutele ningi kohustust erinevate broneeringutega seltskondade ühendamiseks restoranidel pole.

Miks restoranist öeldakse mulle, et neil veel kohti on, kuigi Tallinna Restoranide Nädala onlinereserveerimise ja piletimüügisüsteem näitab, et kõik kohad on välja müüdud?

Tallinna Restoranide Nädal on taganud ürituse ajal enam kui 20 000 kohta väga soodsa Tallinna Restoranide Nädala hinnaga. Sellegipoolest on Tallinna Restoranide Nädalal osalejatele mõeldud kohtade arv piiratud. Niisiis võib juhtuda, et kõik Tallinna Restoranide Nädala kohad on välja müüdud, kuigi restoranil on veel vabu kohti tavapäraseks broneeringuks. Soovitame teil varakult broneerida − kes ees, see mees!

Broneerisin kohad Tallinna Restoranide Nädala onlinereserveerimise ja piletimüügi süsteemi kaudu ja sain kinnituse, kuid kas ma võin võtta kaasa ühe lisakülastaja?

Ei, ei või. Broneeringu kinnitus, mille te saite, on lõplik ja määrab kindlaks külastajate arvu, kellele te reserveerisite kohad. Te ei tohi saabuda restorani suurema arvu külastajatega, kui see on näidatud broneeringut kinnitavas vautšeris.

Külastajaid saabus vähem, kui on märgitud Tallinna Restoranide Nädala onlinereserveerimise ja piletimüügi süsteemi kaudu saadud vautšeris. Mida peab tegema?

Suurt midagi, sest kõik tehtud reserveeringud on lõplikud ja neid ei korvata. Võib-olla kasutate juhust ja kutsute lauda mõne hea sõbra.

Soovin oma broneeringu tühistada. Mida pean selleks tegema? 

Kõik Tallinna Restoranide Nädala online reserveerimise ja piletimüügi süsteemi kaudu tehtud broneeringud on lõplikud. Teie broneeringut ei saa tühistada, korvata või muuta. Kuid selle võib kellelegi üle anda. Kui vahepeal on teie plaanid muutunud, siis on väga teretulnud, et te annate oma vautšeri üle kas heale sõbrale või kolleegile. Te ei pea pöörduma restorani või Tallinna Restoranide Nädala korraldajate poole, sest nad ei saa muuta teie broneeringut. Et teie sõbrad saaks kasutada broneeringut, piisab, kui annate neile üle oma broneeringut kinnitava vautšeri või selle ID koodi. Vautšeri või selle ID koodi üleandmisega te volitate selle saajat vautšerit kasutama. Kuna vautšeril on rahaline väärtus ja seda saab esitada pakkumise lunastamiseks vaid üks kord, olge ettevaatlik oma vautšeri detailide üleandmisel.

Arvestades COVID19'st tulenevalt olukorda palume igal kliendil jälgida infovoogu ja teha otsus restoranide nädalal osalemise osas vastavalt sellele. TRN raames ostetud vautšerid ei ole muudetavad ega tagastatavad.

https://www.kriis.ee

Kas ma võin kasutada oma vautšerit teises restoranis?

Ei, kahjuks mitte. Broneeringut kinnitavad vautšerid on kehtivad ainult kindlaksmääratud restoranis kindlaksmääratud ajal kindlaksmääratud kuupäeval. Kasutamata vautšerid kaotavad kehtivuse.

Kas ma võin muuta broneeringu kellaaega või kuupäeva? 

Ei, kahjuks mitte. Broneeringut kinnitavad vautšerid on kehtivad ainult kindlaksmääratud restoranis kindlaksmääratud ajal kindlaksmääratud kuupäeval. Kasutamata vautšerid kaotavad kehtivuse.

Kas ma saan tagastada kasutamata vautšerid? 

Ei, kahjuks mitte. Kasutamata vautšerid kaotavad kehtivuse.

Kui ma saabun hilinemisega, kas te hoiate mulle kohta? 

Jah, restoran hoiab teile vastutulelikkusest kohta 20 minutit. Kui te jõuate kohale hiljem, on restoranil õigus lugeda teie broneering tühistatuks. Sel juhul teie vautšer kaotab kahjuks kehtivuse, korvamise võimaluseta.

Käisin restoranis ja restoran keeldus pakkumast mulle Tallinna Restoranide Nädala menüüd. 

Seda ei tohiks juhtuda, kui teil on kehtivat broneeringut kinnitav vautšer, mille on väljastanud Tallinna Restoranide Nädala reserveerimise ja piletimüügisüsteem. Restoran näeb kõiki Tallinna Restoranide Nädala kinnitatud broneeringuid, tal on Tallinna Restoranide Nädala osalejate nimekiri ning ta on valmis teid rõõmuga tervitama!

Kui teil ei ole Tallinna Restoranide Nädala reserveerimise ja piletimüügi süsteemi väljastatud kehtivat broneeringut kinnitavat vautšerit, on restoranil täielik õigus keelduda teenindamast teid ja teie külalisi Tallinna Restoranide Nädala menüü alusel. Sellised on reeglid. Osalemiseks on teil vaja kehtivat broneeringut kinnitavat vautšerit, mille on väljastanud Tallinna Restoranide Nädala reserveerimise ja piletimüügisüsteem.

Soovin tähistada oma sünnipäeva ja kavatsen broneerida Tallinna Restoranide Nädala raames seitse kohta. Kuidas seda teha? 

Kahjuks ei saa Tallinna Restoranide Nädala pakkumist kasutada broneeringute puhul, mis on mõeldud enam kui kuuele külastajale. Kehtestasime selle reegli, et Tallinna Restoranide Nädala pakkumisest saaks osa võimalikult palju inimesi. Juhul kui soovite einestada koos enam kui kuue külastajaga, Tallinna Restoranide Nädala pakkumine ei kehti ja me soovitame teha tavapärane broneering teie valitud restoranis. Me ei saa rahuldada soovi, et ühes lauas istuksid mitme broneerimist kinnitava vautšeriga külastajad. Restoranid jaotavad istekohad laudades eelnevalt vastavalt broneeringutele ning kohustust erinevate broneeringutega seltskondade ühendamiseks restoranidel pole.

Helistasin osalevale restoranile ja nad keeldusid Tallinna Restoranide Nädala raames broneeringut tegemast.

Restoran käitus õigesti, kui keeldus Tallinna Restoranide Nädala raames broneeringut tegemast. Tallinna Restoranide Nädala broneeringuid saab teha üksnes Tallinna Restoranide Nädala reserveerimise ja piletimüügi süsteemi kaudu, millega saab ühendust aadressil office@tallinnrestaurantweek.ee

Kas Tallinna Restoranide Nädala kohti saab broneerida telefoni teel? 

Kahjuks ei saa.

Broneerida saab aadressil www.tallinnrestaurantweek.ee.

Kirjad tunnustuse, julgustuse, rahulolematuse väljendamiseks ja muudel teemadel võib saata Tallinna Restoranide Nädala korraldajatele aadressil office@tallinnrestaurantweek.ee. Tallinna Restoranide Nädala korraldajad tagavad Teile vastuse 36 tunni jooksul pärast meili saamist.

Kuidas saan võtta ühendust Tallinna Restoranide Nädala korraldajatega?

Kirjad võib saata Tallinna Restoranide Nädala korraldajatele aadressil office@tallinnrestaurantweek.ee

Ma olen taimetoitlane; kas teil on taimetoitude menüü?

Eraldi taimetoidumenüüsid ei ole. Te võite teavitada restorani oma vajadustest täites broneerimisel kommentaaride välja. See teave edastatakse restoranile ning võimalusel asendab restoran teie roa.

Mul on restorani kliendikaart. Kas ma saan kasutada seda koos Tallinna Restoranide Nädala pakkumisega?

Ei, Tallinna Restoranide Nädala pakkumine ei võimalda kasutada lisaallahindlusi või muid soodustusi, mida te võite tavaliselt oma kliendikaardiga saada.

Kas Tallinna Restoranide Nädalal on eripakkumine veinidele?

Ei, kuid enamik restorane pakub valiku ahvatleva hinnaga majaveine.

Kui vajan restoranikülastuse eest arvet, siis kes selle väljastab?

MTÜ Tallinn Restaurant Week (TRW) ei saa voucherite kohta arveid väljastada sest müük ei kuulu TRW-le vaid restoranile. TRW on ainult restoranide nädala korraldaja ja broneerimissüsteemi omanik. Arveid saab väljastada ainult restoran, mida külastasite.

Kes vastutab restoranis osutatud teenuse eest?

Tallinn Restaurant Week on antud ürituse raames pakkumise ja restoranikohtade vahendaja. Teenust osutab ja selle kvaliteedi eest vastutab restoran. Kõik pretensioonid selles küsimuses lahendatakse teenust osutava restorani ja kliendi vahel.

Toidukultuuri toetab
Tallinn logo